آموزش: چگونه موسیقی‌های ذخیره شده در کامپیوتر را به آیفون‌های متصل به اپل موزیک انتقال دهیم؟

آموزش: چگونه موسیقی‌های ذخیره شده در کامپیوتر را به آیفون‌های متصل به اپل موزیک انتقال دهیم؟

1 اردیبهشت 1397



سرویس پخش موسیقی اپل موزیک یکی از بهترین سرویس‌های پخش موسیقی در دنیای امروز است که کاربران را از دردسرهایی نظیر Sync کردن موسیقی‌ها از کامپیوتر و موارد مشابه آن بی‌نیاز می‌کند.
این سرویس به طور یک پارچه در تمامی محصولات تولید شده توسط اپل و همچنین دستگاه‌های متنی بر ویندوز و اندروید موجود است و کاربران می‌توانند از طریق آن تمامی موسیقی‌های مورد علاقه خود را در کمترین زمان ممکن پیدا کرده و آن‌ها را در تلفن هوشمند خود قرار دهند. البته باید به یاد داشت که استفاده از اپل موزیک مستلزم خرید حساب کاربری پریموم است و اپل به طور ماهانه یا سالانه از کاربران هزینه دریافت می‌کند.
در این میان، مواردی پیش میاید که کاربران تصمیم دارند تا در کنار موسیقی‌های ذخیره شده از اپل موزیک، فایل‌های موسیقی که در کامپیوتر خود به صورت محلی دارند را نیز به دستگاه‌های خود انتقال دهند و یا اصطلاحاً موسیقی‌ها را از کامپیوتر به آیفون خود Sync کنند.
چگونه موسیقی‌های ذخیره شده در کامپیوتر را به آیفون‌های متصل به اپل موزیک انتقال دهیم؟
روش انجام این کار بسیار آسان و ساده است و می‌توانید با انجام چند قدم ساده در کامپیوتر و آیفون خود، بدون لطمه زدن به آرشیو موسیقی اپل موزیک، فایل‌های موسیقی که به صورت لوکال ذخیره شده‌اند را به دستگاه‌های همراه خود انتقال دهید.


   - به تنظیمات آیفون بروید و در زیر شاخه Music گزینه iCloud Music Library on your iOS device را خاموش کنید
   - حال آیتینوز را در کامپیوتر ویندوزی یا مک خود باز کنید و روی آیکون آیفون یا آیپد خود کلیک کنید
   - حال به آرشیو موسیقی لوکال خود بروید و آهنگ‌هایی که می‌خواهید از کامپیوتر به دستگاه انتقال دهید را انتخاب کنید
   - حال گزینه Sync را بزنید تا مراحل انتقال شروع شود
   - پس از انجام این کار به تنظیمات آیفون یا آیپد و زیر شاخه Music باز گشته و گزینه iCloud Music Library on your iOS device را برای بار دیگر روشن کنید.
   - حال یک سؤال از شما پرسیده می‌شود که باید آن را روی keep music تنظیم کنید